• Domů
  • Financování a pojištění

Finanční služby

od Škoda Financial Services

Škoda Financial Services spojuje výhodné financování vozu s dalšími službami a benefity. Pořiďte si u nás vůz na výhodný úvěr nebo na operativní leasing Škoda Bez starostí. Nabízíme také doplňkové produkty, jako je Škoda Pojištění nebo Škoda Předplacený servis. S volbou vhodné formy financování a získáním nejlepší nabídky vám s radostí pomůžeme.

Financování na úvěr

Preferujete vlastnictví vozu před dlouhodobým pronájmem, ale nechcete sahat do svých úspor? Pořiďte si jej na úvěr. Parametry úvěru si sami nastavíte tak, aby vám měsíční splátky co nejvíce vyhovovaly. 

Celý text

Financování CHYTŘE

Při financování CHYTŘE si volíte splátku předem a také dobu splácení, podle které je stanovena také poslední navýšená splátka. Díky této poslední navýšené splátce jsou vaše měsíční splátky nižší a nový vůz si tak můžete pořídit bez velkého zásahu do vašich úspor.

Celý text

Operativní leasing Škoda Bez starostí

Pronajměte si nový vůz Škoda na operativní leasing a jezděte bez starostí! Pojištění, servis, zimní kola, to vše můžete mít v jedné měsíční splátce. Operativní leasing Škoda Bez starostí nabízí pestrou paletu vozů Škoda a zvolený model si můžete nakonfigurovat podle svých přání.
  

Celý text

Škoda Pojištění

Škoda Pojištění představuje komplexní pojištění vozu, které vám nabízí vetší komfort v případě řešení neočekávaných událostí. Zahrnuje povinné ručení, havarijní pojištění a navíc získáte rozsáhlé doplňkové služby.

Celý text

Škoda Předplacený servis

Škoda Předplacený servis kryje náklady na servisní prohlídky, včetně výměny oleje a filtrů, a dle varianty také výměnu dílů podléhajících běžnému opotřebení. Díky tomu můžete náklady na běžný servis vašeho vozu pustit z hlavy a jen si užívat jízdu.

Celý text

Potřebujete poradit s výběrem financování vašeho vozu?

Kontaktujte nás prostřednictvím jednoduchého formuláře nebo se obraťte přímo na některého z našich prodejců nových vozů.